Leden 2015

Prišlo mi emailom

15. ledna 2015 v 13:47 | Ludmila |  Aktuality

Bože dobrý ochraňuj nás.Bez Tvojho dovolenia sa nič na svete nedeje buď nám milosrdný!Nepoškvrné srdce Panny Márie oroduj za nás.Oroduj,pros,prosíkaj ale pomáhaj nám aj svojimi silami,milosťami a energiami.Dúfame vo vás.
Sibylinino proroctví se začíná naplňovat - rok 2015 má dojít ke střetům víry...


TEN KONEC SI PŘEČTI U R Č I T Ě

Autorem následujících slov je údajně Dr. Emanuel TANAY, známý a vysoce uznávaný psychiatr. Muž, jehož rodina patřila před druhou světovou válkou k německé aristokracii, vlastnil řadu průmyslových podniků a nemovitostí. Když byl tázán, kolik Němců bylo skutečnými nacisty, odpověděl způsobem, který může být určující pro náš postoj k fanatizmu: "Velmi málo lidí bylo skutečnými nacisty, ale mnoho dalších se radovalo z návratu německé hrdosti a další byli příliš zaneprázdněni, než aby je to zajímalo. Byl jsem jedním z těch, kdo pokládali nacisty za bandu bláznů. Takže většina se prostě stáhla a umožnila tím, aby se to vše stalo. Pak, dříve než jsme to zjistili, nás měli v hrsti, ztratili jsme kontrolu a nastal konec světa. Má rodina ztratila všechno. Já sám jsem skončil v koncentračním táboře a Spojenci rozbili mé továrny.

Dnes nám znovu a znovu různí experti opakují, že Islám je náboženství pokoje a že velká většina muslimů si přece přeje jedině žít v míru. I když toto laické ujišťování může být pravdivé, nemá pražádný význam!!!! Je to bezcenné šidítko, které nám má umožnit, abychom se cítili lépe a aby se poněkud zmenšil (psychický) účinek fanatického řádění ve světě ve jménu Islámu...!!!!!!!!!!!!. Je skutečností, že v současné fázi dějin vládnou Islámem fanatici. Jsou to fanatici, kdo vedou každou z 50 válek, které zuří ve světě. Jsou to fanatici, kdo systematicky masakrují křesťany či příslušníky domorodých kmenů v Africe a postupně utápějí kontinent v přívalu Islámu. Jsou to fanatici, kdo spouštějí exploze bomb, usekávají hlavy, vraždí nebo zabíjejí z důvodů cti. Jsou to fanatici, kdo přebírají mešitu po mešitě. Jsou to fanatici, kdo se zápalem šíří kamenování a věšení obětí, znásilňování, zabíjení, polévání žen kyselinou, likvidací homosexuálů...... Jsou to fanatici, kdo učí mladé zabíjet a stát se sebevražednými bombovými .. ....zabijáky..... Obtížně měřitelnou skutečností je, že mírumilovná většina, mlčící většina....!!!!!!!!" .....je vyděšena a je vyřazena.

Komunistické Rusko sestávalo z Rusů, kteří chtěli pouze žít v míru, a přesto komunistické Rusko bylo odpovědno za vraždu asi 20 milionů lidí. Ohromná populace Číny byla rovněž mírumilovná, ale čínským komunistům se podařilo zabít ohromujících 70 milionů lidí. Průměrný Japonec před druhou světovou válkou rozhodně nebyl sadistickým válečným štváčem. Přesto si Japonsko vražděním a krveprolitím razilo cestu Jihovýchodní Asií v orgii zabíjení, které zahrnovalo systematické vraždy 12 milionů čínských civilistů; většinou byli zabiti šavlí, lopatou a bajonetem.

Kdo by mohl zapomenout Rwandu, která se zhroutila v krvavém zabíjení. Není snad možno tvrdit, že většina Rwanďanů byli mírumilovní lidé? Poučení z historie jsou často neuvěřitelně jednoduchá a lapidární, ale přese vše, všechny naše schopnosti logického myšlení často přehlédneme nejzákladnější a zcela nekomplikované závěry: svým mlčením se mírumilovní muslimové stali zcela irelevantními. Mírumilovní muslimové se stanou našimi nepřáteli, jestliže nepozvednou svůj hlas, protože se stejně jako Dr. Tanay jednoho dne probudí a zjistí, že se dostali do područí fanatiků a že "nastal konec světa".

Mírumilovní Němci, Japonci, Číňané, Rusové, Rwanďané, Srbové, Afgánci, Iráčané, Palestinci, Somálci, Nigerijci, Alžířané a mnozí další zemřeli, protože mírumilovná většina nepromluvila, až pak bylo pozdě. Pro nás, kteří to vše sledujeme, aniž bychom se angažovali, platí, že musíme dávat pozor na jedinou skupinu, která se počítá: na fanatiky, kteří nás...!!!ohrožují....!!!!, náš způsob života..!!!!!

Žádná mešita ani minaret v Evropě..!!!!!, pokud nebude stejné množství katolických kostelů v arabském světě a také stejné množství katolíků..!!!!Pedofily civilizovaný svět trestá... a co muslimové, kteří souloží 8 leté dívky a mají s nimi děti, co Mohamed, jejich bůh, také měl 8 letou, také byl pedofil.!!!! Přeje si někdo z Vás, aby za dvě desítky..!!!! let souložil nějaký muslimský stařec Vaše vnučky a pravnučky, aby je kamenovali, zabíjeli, polévali kyselinou, prováděli ženskou obřízku .?!!!!

A konečně: každý, kdo pochybuje, že se jedná o závažnou záležitost, a kdo vymaže tento mail, aniž by ho poslal dál, ten se podílí na pasivitě, která dovoluje, aby problémy narůstaly. Proto se trochu rozmáchněte a pošlete to dál a dál, a ještě dalším. Doufejme, že tento mail čtou tisíce lidí na světě, přemýšlejí o něm.

Pošlete jej dále - než bude příliš pozdě! Evropská unie nás nezachrání.....to musíme udělat sami...!!!!!"


Komu neni rady tomu neni pomoci

13. ledna 2015 v 20:36 | Ludmila |  Aktuality
Nesáhlasím s tým čo zase uverejnili.Zatiaľ som ikdy nekúpila ten týždeník a celkom iste ho nikdy nekúpim.Ľutujem tých čo ho čítajú a smejú sa tomu.Nič nie je smiešné na tom.Provokácie prinášajú provokácie,násilie prináša násilie.Islamisti vraždia kresťanov a židov a židia vraždia kresťanov a islamistov.Dokedy velikáši sveta budú na to pozerať bez reakcie.

Provokácie pokračujú.
No ele čo je na tom,že sa vysmievajú z Mahomeda?Ježiš by sa za nich modlil odpusť im Otče,nevedia čo činia.To odpúšťanie je asi mohamedánom cudzie.Mala som rozhovor s pani upratovačkou islámskeho náboženstbva a tiež je urazená.Tak,že aj pokojní malí občania sú pomýlení a držia s teroristami.

Pochod za slobodu slova

12. ledna 2015 v 19:13 | Ludmila |  Deník


Včera v nedeľu a už i predchádzajúce dni sa konali pochody a manifestácie za slobodu slova a proti islamskému teroritmu
v Períži a v celej Francii ale i v mnohých významných mestách sveta.Transparenty sme charlie.Pochodu sa zúčastnili predstavitelia mnohých krajín (asi viac ako 50 krajín)pochodovali spolu d prezidentom hollandom.


Ľudia si začali viac vážiť políciu,ktorá nás chrání od teroristov.


Pochodu sa zúčastnilo 4 000000 ľudí.Spočítať sa to však neá presne,lebo v metrách a bočných uliciach boli blokovaní ľudia čo s nevmestili do zástupov.Dostávali sa tam až večer a niektorí vôbec.Tretí vrah Ameli Coulibali sa smaží v pekle

12. ledna 2015 v 18:37 | Ludmila |  Aktuality

Tretí z vrahov zadržiaval rukojemníkov zabíjal len preto že boli židia.Francia by mala naozaj zvážiť emigračný zákon, prijímanie cudzincov a dávať im možnosť žiť v tejto krásne a príjemnej krajine.Takto sa Francii odmenili.Vraždia občanov.Tu je článok:


Vrahovia sa už smažia v pekle

10. ledna 2015 v 10:45 | Ludmila |  Aktuality

Saïd et Chérif Kouachi n’étaient pas visés par des procédures judiciaires : « Il n’y avait pas d’élément les concernant témoignant de l’imminence d’un attentat », justifie le ministre de l’Intérieur, Bernard Cazeneuve.

Saïd et Chérif Kouachi

Včera už skončila poľovačka na mnohonásobných sfanatizovaných a zmanipulovaných vrahov a už sa smažia v pekle.

Nemôžem povedať,že by som sa tešila.Oveľa radšej by som bola keby takýchto sprostých vrahov na svete nebolo.Ale žiaľ stále viac naivných muzulmanov sa stáva vrahmi.Nevedia odhaliť ako sú zmanipulovaní nadnárodnými spoločnosťami,výrobcami zbraní.Naivne si myslia,že sú martyri.Ale zabudli,že martýr musí byť nevinný a bez hriechov.Vinní vrahovia nemôžu byť martýri a nemôžu ísť do neba aspoň nie hneď.***
V začiatkoch ich vražednej vojny v neslobodných krajinách, ľahko sa manipulovalo s chlapmi,ktorí nikdy neštudovali ani v základnej škole ale učili ich len naspamäť recitovať korán a nevážiť si ženy,ktoré nemohli ani len nohy vložiť do školy.Teraz si už výrobcovia zbraní nemusia robiť staroísti,hnutie sa rozrástlo a je stále viac manipulátorov medzi samími džihádistami nových naivcov si obstarávajú sami po celom svete.Nadnárodné spoločnosti výrobcov zbraní si mädlia ruky ako zarábajú na ľudskej hlúposti.
Pred niekoľkými rokmi mi otvoril oči občan z našej dediny Florian,ktorý veľmi dobre rozumel a vyznal sa v takýchto otázkach,poznal krajiny ,ľudí,hory,moria čudovala som ,že sa tak zaujíma a že má také všestranné vedomosti.Predpovedal,že tieto malé vojny budú zbrojári udržovať po celom svete,že veľkú svetovú vojnu nemôžu začať lebo by zničili i sami seba ale budú udržoť a vyvolávať malé vojny po celom svete.Beda každému štátu rebeľovi, ihneď vyzbroja obe strany budú ich stále popudzovať jeného proti druhému akom to robia v Ukrajine a ako to bolo v Juhoslávii a inde.Ďakujme Bohu milion krát,že naša zamätová revolúcia prebehla hladko,že sme nespadli do hrtana zbrojárov.
Amerika spolu z inými štátmi by mohli zastaviť toto bláznovstvo,ale nechcú,občas nám zahrajú divadielko ako,že sa nedá idú bombardujú naoko ale všade vládnú zbrojári a tak len málo kedy sa im podarí zastaviť krviprelievanie.
***Jeden zážitok spojený s vrahom Leninom.Keď sme sa so ženami v kaplnke modlievali za zosnulých ja som sa ešte i doma modlieva za nich a keď som pri jednej modlitbe zadriemala snívalo sa mi,že som v kaplnke a vedľa mňa sedí Vladimír Ulianov Iljič Lenin.Keď som sa prebudila modlila som sa i za neho.....No ale za týchto sa asi modliť nebudem veď majú čo chceli.

tu píšu o živote jedného z vrahov:


šárlíebdo

8. ledna 2015 v 16:40 | Ludmila |  Aktuality

V Paríži dvanásť mŕtvých novinárov humoristického týždeníka Charlie Hebdo.

Nemôžem nájsť správne slová na vyjadrenie smútku.Je to bez slov.